Free delivery from 70,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge
Gonga Surf - Chequer Pink India Ink
Gonga Surf - Chequer Pink India Ink
Gonga Surf - Chequer Pink India Ink
Gonga Surf - Chequer Pink India Ink
Gonga Surf - Chequer Pink India Ink
Gonga Surf - Chequer Pink India Ink
Gonga Surf - Chequer Pink India Ink
Gonga Surf - Chequer Pink India Ink
Gonga Surf - Chequer Pink India Ink
Gonga Surf - Chequer Pink India Ink

Gonga Surf - Chequer Pink India Ink

  • - materiał 100% bawełny organicznej (proszę zwrócić uwagę na instrukcje dotyczące prania na metce)
  • - gramatura 180 g
  • - medium fit - nowy model jest delikatnie luźniejszy (ale nie oversize)
  • - certyfikaty: GOTS, Oeko-Tex 100, Vegan Approved, Fair Wear
179,00 zł
incl. VAT /
Lowest price in 30 days before discount: /
Regular price: /
Size
14 days for easy returns
Safe shopping
Deferred Payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it
Buy now, pay later - 4 steps
When choosing a payment method, select PayPo.PayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.

Produkty z bawełny organicznej to nie tylko wyraz naszej troski i poczucia odpowiedzialności za środowisko. To również komfort i dbałość o własne zdrowie.

Nosząc je odczujecie różnicę, ale by dłużej cieszyć się ich wyjątkowością, warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Dzięki nim zadbacie o swoje ubrania i sprawicie, że będą służyć Wam przez wiele, wiele lat. 

Obczaj metkę! To jest podstawa, czyli zapoznaj się z instrukcją prania, którą znajdziesz na metce. Ogólna zasada jest taka, że produkty z bawełny organicznej powinno się prać w 30 stopniach, ale zawsze warto zapoznać się z informacjami na metce.

Nie wybielaj! Używanie mocnych detergentów oraz wybielaczy przy produktach z bawełny organicznej to zdecydowanie zły pomysł. Dlaczego? Bo mogą zniszczyć ich strukturę i sprawić, że po prostu szybciej się zniszczą. Lepiej postawić na delikatne, a optymalnie przyjazne środowisku detergenty. Takie będą przyjazne również Twojej odzieży. 

Wysusz na… wieszaku Bawełna organiczna nie lubi suszarek – te zdecydowanie obniżają jej żywotność. Podobnie dzieje się, kiedy taką odzież suszymy na zbyt ostrym słońcu. Wówczas możemy się spodziewać, że szybko utraci żywe kolory i po prostu wyblaknie. Najlepsze wyjście to suszenie na wieszaku lub na płasko.  

Prasuj na lewo. Bawełnę organiczną można zwyczajnie prasować, ale najlepiej ustawiając średnią temperaturę, by uniknąć jej kurczenia. Co więcej polecamy prasowanie na lewą stronę, bo to najpewniejszy sposób, by uniknąć uszkodzenia nadruków, czy kolorów.  

Generalnie, odzież z bawełny organicznej daje naprawdę dużo przyjemności z noszenia. To nie tylko komfort, ale i świadomość, że robi się coś dla środowiska. Dlatego w duchu zero waste warto o nią zadbać, by służyła nam tak długo, jak to możliwe, bez utraty jakości i głębi kolorów.

Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with the privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
pixel